KONST / Litografier / Färglitografier 6994323
nr 699 4323
Färglitografier
4 st. signerade, Stockholmsmotiv, 22x33
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2011
kl 17:47:02
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr